Vagiinakuulid mitte vibreerivad

Vagiinakuulid, teisiti öeldes tupekuulid, geishakuulid või lihtsalt mõnukuulid valmistatakse tänapäeval peamiselt puhtast 100%-lisest meditsiinilisest silikoonist. Tavaliselt on ühes komplektis kaks kuuli, mis omavahel ühenduses kas (peene) nööriga või jäiga "sidemega". Nende vagiinasse asetamise järel tunneb naine intensiivset sisemist massaazi, mis üldjuhul tagab kindla orgasmi.
Samas tupekuulid ka treenivad ja koolitavad vagiinalihaseid, osadega saab tugevdada vagiinapõhja.

On tõestatud, et regulaarsel kasutamisel vagiinakuulid suurendavad naiste seksuaalsust ja enesekindlust. Mistõttu loomulikult üldine seksuaalelu paraneb.
Vagiinakuulid vibreerivad reeglina sisemiste kuulikeste abil, paremast materjalist ja kõrgema kvaliteediga tupekuulid soojenevad kiiresti ja säilitavad soojust pikka aega.
Vagiinakuulid sobivad igas vanuses naistele, neid võib kasutada nii istudes, seistes kui lamades. Kõikjal ja igal ajal sisestada - kodus, tööl, reisil. Vagiinakuulid on kergesti hooldatavad ja puhastatavad. Nagu enamikku sekslelusid, on vagiinakuulegi soovitatav kasutada koos spetsiaalse lubrikandi, libestiga.

Lihtsamate vagiinakuulide hind algab kusagil viiest eurost, kuid pehmemad ja sametised, silikoonist mõnukuulid maksavad vähemalt kakskümmend eurot.
On olemas veel eraldi eriotstarbelised, tavaliselt metalse pealispinnaga väiksemad treeningkuulid. Need aitavad naisel näiteks peale sünnitust tupelihaseid treenida, parandavad vereringet suguelundites, ühtlasi tõstes seksiisu ja stimuleerides G-punkti. Treening ja nauding siingi koos!
Kui vagiinakuulide läbimõõt kõigub kusagil 3, 3 cm ja 4 cm vahel - saadaval on ka eriti suured, nn. king size armukuulid läbimõõduga 4, 5 cm - siis treeningkuulide diameeter on oluliselt väiksem.
Treeningkuulid on üldiselt tunduvalt raskemad ja omavahel ühendamata!
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 62

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 62

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3