Nukud naistele

"Noormees Jason soovib sinuga kohtuda ja seksida!"
Mis saab naisel viksi ja viisaka ja kuuleka noormehe vastu ikka olla. Ainult, et see mees on...tehtud kummist!

Võrreldes meestele tarbimiseks mõeldud naisnukkudega , on naistele mõeldud meesnukke sortimendis tunduvalt vähem. Kuid neid siiski leiab ja naiste fantaasiadki saavad möllata.
Täispuhutavate meesnukkude seast leiab näiteks "tuletõrjujaid", "popstaare " jne. Vastavad nimedki neile pandud. Kasutamiseks on nii mehiseid valgeid mehi, kui lihaselisi mustanahalisi. Mõni mudel on päris elutruu, mõne nuku külge on võimalik kinnitada kunstpeenis...

Täiuslikumatel meesnukkudel on sageli reaalselt vibreeriv peenis, "töölehakkamiseks" on tarvis tavalisi, AA-patareisid. Odavamad meesnukkudest seksipartnerid on fotoprinditud näoga, kallimad aga muljetavaldavama ja vastuvõetavamaks viimistletud 3D näoga.
"Tuletõrjuja" puhul leiab pakendist mängulisuse tekitamiseks lisaks kiivri ja mantli. Kuna tal endal on küljes 30 cm pikkune "voolik", siis selge see, et töö saab tehtud süvitsi, korralikult!

Vastupidavama ja "rohkem seksida" jaksava meesnuku saab kätte kusagil juba 90 euro ringis, kuid poole odavamadki meesnukud ajavad asja ära.
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

14 ese(t)

Määra langev suund

     

lehekülje kohta

14 ese(t)