Minivibrad ja kuulid

Neil on mitmeid eeliseid, kuid vahest kõige olulisemaks on võimalus neid teistele märkamatult, näiteks käekotis kaasas kanda, et siis suvalisel hetkel, soovi korral kasutada.
Samuti annavad nad lisaefekti vahekorra ajal kasutamisel. Või miks mitte ennast ka enne seksimist üles kütta, või pärast seksi täiendavalt mõnuleda, orgasmi suurendada.

Minivibraatorite pikkus jääb üldiselt alla 12 sentimeetri, läbimõõt kõigub kusagil 2 või natuke enam sentimeetri kandis. Mõni mudel on sooniline, mõni täiesti sile. Minivibraatorite pealispind võib olla metalne, lihtsalt plastmass või pehme.
Laheda disainiga minivibraatorid on näiteks inglise firmalt Rocks Off´ilt, veekindlad, sametise silikoonkattega plastikust, seitsme programmiga.

Lihtsamad minivibraatorid nagu Lady Finger maksavad vaid viis eurot, kvaliteetsemad kusagil 25 eurot.
Põnevad tooted on ka vibreerivad munad ja vibreerivad armukuulid. Osa neist koguni kaugjuhitavad.
Naised hindavad vahest armukuule natuke rohkem - nii mõnigi unustab need endale vagiinasse pikemaks ajaks vibreerima!
Vibreerivaid mune ja armukuule on erinevas suuruses, erineva disainiga ja eri värvides. Hinnad kõiguvad paarikümnest eurost viiekümneni välja.

Oluline detail siia lõppu - üldjuhul on minivibrade, kuulide ja munade vibratsioon eriti tugev. Isegi intensiivsem kui suurte vibraatorite puhul.
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 60

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 60

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2