Vagiinad & Masturbaatorid

Kunstvagiinad valmistatakse tavaliselt pehmest, painduvast ja vastupidavast materjalist. Vagiinad on saadaval nii vibratsiooniga kui ilma. Vagiinasid ja masturbaatoreid on väga lihtne puhastada ja hoiustada.
Kunstvagiina sisemine struktuur imiteerib küllaltki ehedalt päris naise vagiina sisemust. Mõni vagiinamudel on lisaks varustatud ka "anuseauguga", anaalseksi sõpradele.
Kuna kunstvagiinad on väga elastsed ja venivad, sobivad nad erinevates suurustes peenistele. Nagu kõikide seksmänguasjade puhul, on siingi mõistlik juurde kasutada libestit.

Vagiinade valik on tohutu suur, kuid eriti populaarsed on praegu nn. "taskuvagiinad", pocket pussy´d. Tihedad ja venivad, sageli vormitud täpse koopiana mõne rahvusvaheliselt tuntud pornostaari vagiinast.
Selline vagiina on sageli asetatud taskulambi kujulisse hoidikusse. Vagiina pikkus ja laius varieeruvad, üheks standardiks on näiteks pikkus 25 cm ja laius 10 cm.

Klass omaette on igati tänapäevased Tenga tooted, nad on küll veidi kallimad, kuid saanud hulgaliselt kiidusõnu. Tenga masturbaatorid on unikaalse disainiga. Paljude mudelite puhul koosneb sisemus pehmetest silikoonist ribidest, mis hellitavad kasutaja peenist tervikuna. Pärast kasutamist saab masturbaatori kaheks pooleks lahti teha, seebi ja sooja veega pesta.

Kõige realistlikumat tunnet pakkuvad Tenga masturbaatorid maksavad kusagil saja euro ringis. Erikujulistest masturbaatoritest võiks eraldi välja tuua munakujulise, millel on stimuleeriv muster.
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 161

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 161

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5