Peeniserõngad & Mansetid

Mõnele mehele nad meeldivad, mõnele mitte. Fakt aga, et kui naine voodis nõuab, siis neid kasutada tuleb!
Peamine eesmärk nii rõngastel kui mansettidel on mehel ejakulatsiooni tagasihoidmiseks, sugulise vahekorra pikendamiseks ning naisel mõnu suurendamiseks.

Sortiment peeniserõngaste puhul on eriti lai, neid on kõikvõimalikes värvitoonides, nagadega, sisseasetatud kuulikestega jne.
Valmistatakse neid samuti väga erinevatest materjalidest, ka silikoonist.

Eraldi kategooria on vibreerivad peeniserõngad, mida leiab nii ühekordseks kasutamiseks kui korduvaks. Ning peeniserõngad spetsiaalse kliitoristimulaatoriga.
Peeniserõngad võib omakorda jagada veel ülivenivateks elastseteks ja tunduvalt jäigemateks. Kuid ümber riista istuvad nad igal juhul piisavalt tihkelt.
Mansetid on võrreldes rõngastega pikemad, mõni mudel koguni 6, 5 cm pikk. Mansetid katavadki tunduvalt suurema pinna peenisest, neidki on venivuse tõttu küllaltki mugav peale asetada. Mansette on mummulisi, nagadega, läbipaistvaid ja värvilisi. Üheks "klassikalisemaks" ja soositumaks on uhke nimega kuulidega mansett Gladiaator.

Mis hindadesse puutub, siis kõige lihtsama peeniserõnga saab kätte juba kolme euroga, nii tavalise kui ühekordselt vibreeriva. Korduvvibreeriv rõngas maksab üle kümneka ja "peenem", disainitud, kõrgekvaliteediga vastupidavam rõngas või mansett kusagil kahekümne euro ringis.
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 167

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 167

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5