Peenisepumbad

"Kõige tõhusam võimalus oma peenise suurendamiseks on selle venitamine, jõuliselt otsast sikutamine!", öeldud küll naljaga, kuid tegelikult mingi tõsi taga.
Mure peenise suuruse ja kuju pärast on alati meeste psühholoogiat mõjutanud ja sundinud paljusid neist otsima võimalusi probleemi lahendamiseks. Suurem osa arstide poolt soovitatutest meetmetest, nagu operatsioonid ja spetsiaalsed ravimid, on aga kas liiga radikaalsed, valusad või kallid.

Mida siis ikkagi teha, kui mees soovib kindlasti peenise pikkust ja peenise läbimõõtu suurendada? Olgu siis kasvõi ainult oma suguelu või oma enesehinnangu parandamiseks...
Siin tulevadki appi erinevad peenisepumbad või peenisearendajad. Kõige ostetuma efektsema peenisepumbana, Nr.1 maailmas, reklaamitakse praegu Aqua Blue´d.

Peenisepumpasid on saadaval väga palju mudeleid, hinnad lihtsamatel suhteliselt taskukohased.
Näiteks nn. "developeri" (arendaja) saab kätte kusagil 12 euroga, power pump maksab 18 euro kanti ja veelgi tõhusam "jõupump" 25 eurot . Kuid eriti tõhus abivahend kaasaegsele mehele on AndroBath. Tuhanded ja tuhanded mehed kogu maailmas kasutavad seda peenisepumpa lausa igapäevaselt.

Kuna AndroBath on revolutsiooniline ja eriti usaldusväärne seade, mis pole loodud pelgalt mehe peenise tervise hüvanguks, vaid võimaldab seejuures garanteeritult suurendada peenise mõõtmeid nii pikkuses kui läbimõõdus.
AndroBath toimib piltlikult öeldes koostöös veega. Ning tehtud meditsiinilised uuringudki kinnitavad selgelt selle protsessi positiivseid tulemusi.

AndroBath on seade, mis kasutab vee soojust, et tõsta peenise koe temperatuuri, muutes seeläbi koed elastsemaks ja parandades verevarustust. Sel viisil toimib vesi ise kui venitav jõud!
AndroBathil on kaks kambrit, mis kaitsevad peenist. See on ülioluline veesurve reguleerimise koha pealt.
AndroBathi keskmine maksumus on 85 eurot.
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 56

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 56

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2