Lelo tooted

"Miljonid inimesed naudivad Lelo väga luksuslikke moodsalt kujundatud tooteid!" Nii reklaamib ennast maailma juhtiv intiimtoodete tootja, Rootsi kompanii (peenemalt "bränd") Lelo.
Lelo asutati 2003. aastal, firma müüb oma tooteid rohkem kui 40-l rahvusvahelisel turul. Lelo kontorid asuvad nii Stockholmis kui San Joses, nii Sidneys kui Shanghais.

Lelot iseloomustab toodete väga hea kvaliteet. Nad ise on öelnud, et nende täiskasvanutele mõeldud lelud võivad vastu pidada isegi kümme aastat. Lelo puhul on välja toodud veel selline võrdlus - tegu on mänguasjamaailma Ferrariga!
Lelo plussiks juurde on asjaolu, et nende vibraatorid pole patareidega. Nad on akude pealt töötavad, laadijaga, neid on kerge laadida kasvõi USB liidese kaudu.
Kasutamisaeg ühe laadimisega on kusagil kaks tundi järjest!

Üks populaarsemaid on Lelo vibraator paaridele, kuue erineva vibratsiooniastmega, maksumusega 80 euro kanti. Naisele, kes tahab saada maksimaalset naudingut, on mõeldud uus võimsa mootori ja kõrgekvaliteetse vibratsiooniga täiesti veekindel vibraator, mis maksab ligi 160 eurot.
Disain on kõigil Lelo toodetel ilus ja kattematerjal eriti kvaliteetne - turvaline, kehasõbralikust materjalist, ülisile ja pehme. Ning mõistagi on toodet lihtne puhastada.
Lisaks vibraatoritele toodab Lelo näiteks ka veebaasil libesteid, massaaziõlisid ja massaaziküünlaid.
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 86

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 86

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3