ONE TOUCH Hot 75ml - soojendav libesti

PILDI LÄHEMALT VAATAMISEKS LIIGUTA KURSORIT PILDIL

ONE TOUCH Hot 75ml - soojendav libesti

Laos

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

NB! Toode on korras, kuid parim enne möödas!


ONE TOUCH HotGeel-libesti ONE TOUCH Hot on toodetud vee baasil. Kandes geel-libestit kliitorile suurendab see tundlikust ja tugevdab orgasmi. Kasutage ONE TOUCHI geel-libestit võrratu orgasmi saavutamiseks.


Geel-Libesti ONE TOUCH Hot annab soojustunnet, tugevdab vereringet ja loob kirglikke hetki.


Kasutamine Keerake pakendi ülaosa alla ja võtke õrnalt pigistades piisav kogus geeli. Kandke seda keha intiimsetele piirkondadele. Geeli saab uuesti aktiveerida väikese koguse veega. Geel-libesti ONE TOUCH ei riku lateksit, võib kasutada koos kondoomiga.
Koostis Vesi, propüleenglükool, hüdroksüetüültselluloos, fenoksüetanooli, lõhnained, Ethylhexylglycerin, imidasolidinüül uurea, dinaatrium-EDTA (naatrium-EDTA), arginiin PCA, aspartaam.
Tähtis Geel-libesti ONE TOUCH Flash ei ole rasedusvastaseid omadusi ja ei sisalda spermitsiidi koostisosi. Ärrituse tekkimisel lõpetage kasutamine koheselt ja peske geeliga kokkupuutunud kohad kehal veega. Kui ärritusnähud ei möödu, pöörduge arsti poole. Libestid võivad aeglustada spermatosoidide liikuvust. Juhul kui te soovite rasestuda, konsulteerige enne selle kasutamist oma arstiga.

8,50 €
   

   Pin it