Silikonbaasil libestid

Silikoonbaasil libestid tagavad vee- ja õlibaasil libestitega võrreldes oluliselt parema ja pikaajalisema libestuse.
Pea kõik naised kiidavad seda sorti libesteid, hoolimata sellest, et silikoonbaasil libestid on tavalistest kallimad: "Siidine, teiste koostisainetega, pikatoimeline, paksema konsistentsiga, tihkem..."

Silikoonbaasil libestid on tarbija jaoks kõige säästlikumad, neid kulub minimaalselt, tavaliselt piisab juba mõnest väikesest piisast ja asi toimib! Enamus silikoonbaasil libestitest on eriti siidised, nad sobivad nii naistele kui meestele!

Silikoonbaasil libestid on täiesti allergiavabad, dermatoloogiliselt testitud ja sobivad ka tundlikule nahale.
Silikoonbaasil libestite oluline eelis on seegi, et nad pole kleepuvad, õlised ega vesised. Tavaliselt on nad ka maitsetud ja lõhnatud.
Silikoonbaasil libesteid ei tohiks üldiselt kasutada koos muude silikoonist vahenditega, nagu näiteks kondoomid ja vibraatorid, kuid teatud osa silikoonbaasil libestitest on vastupidiselt just täiesti kondoomisõbralikud.

Paremad antud grupi libestid on tavalistest tunduvalt kallimad. Soositud Viamax libesti (70 ml) maksab näiteks üle kahekümne euro. Samas võib lihtsamaid silikoonbaasil libesteid saada kätte ka kusagil kümne euroga.
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 31

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
Määra langev suund

     

lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 30 koguhulgast 31

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2