LELO "The Alibi" kinkekomplekt

PILDI LÄHEMALT VAATAMISEKS LIIGUTA KURSORIT PILDIL

LELO "The Alibi" kinkekomplekt

Laost otsas

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

LELO "The Alibi" kinkekomplekt


Sinu saladused on kaitsud meiega. See kolmeosaline komplekt võimaldab sul olla ulakas, samal ajal, kui teised arvavad, et sa oled tagasihoidlik. Komplektis leiduvat huulepulgakujulist diskreetset vibraatorit võid hoida kasvõi oma öökapil, ilma et keegi mõistaks millega tegelikult on tegu..Sellest kolmeosalisest kinkekarbist leiad:


LELO MIA2MIA2 on kõige soovitavam reisikaaslane - stiilne ja vähenõudlik, kuid valmis erutama tema omanikku just jalamaid. Kergekaaluline ja atraktiivne huulepulga sarnane välimus teevad temast väga diskreetse vibraatori, mida võib võtta kaas peaaegu kõikjale ning nautida igal ajal. 


USB-ga laetav - tunnine laadimine tagab 1.5 tunnise kasutusaja.


100% veekindel


Diskreetne


6 erinevat vibratsiooni mustrit


LUNA™ Beads Noir tupekuulide komplekt - võimaldab pikaajalisel sisestatud kujul treenimisel muuta keha tundlikumaks ja stimuleerida lihaseid, mis tagavad võimsamad orgasmid!


75ml LELO vee-baasil libestil - Spetsiaalselt valmistatud selleks, et teha seks mugavamaks ja suurendada naudingut. 
Lisatud Aloe Verat, mis teeb selle täiuslikuks. Kehale turvline ja ei jäta jälgi. Glütseriini-, parabeeni- ja lõhnavaba.
Kehasõbralik, PH on tasakaalus, tänu Aloe Verale püsib nahk niiske kauem, 
pole rasvane ja võib kasutada kondoomide ja erinevate mänguasjadega.Eraldi ostes on toodete hind kokku 132.90€, hinnavõit komplektiga 43.9€!89,00 €
   Pin it