LELO LUNA BEADS, TUPEKUULID

PILDI LÄHEMALT VAATAMISEKS LIIGUTA KURSORIT PILDIL

LELO LUNA BEADS, TUPEKUULID

Laost otsas

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

LELO LUNA BEADS, TUPEKUULID


LUNA Beads kuulid on maailmas üks paremini müüdavaid tupelihaste treeningsüsteeme. Luna Beads kuulid on ainukesed treeningkuulid, mis lasevad raskuseid ise kokku sobitada. Pakk sisaldab nelja kuuli: kaks 28 grammist ja kaks 37 grammist. Kuule saab omavahel ühendada silikoonkinnitusega.


Kuule on saadaval kahes suuruses – Classic ja Mini, et iga naine leiaks endale ideaalselt sobiva raskuse, mis võimaldaks vaagnapõhjalihaste maksimaalset treeningut.


Soovitus: LunaBeads Classic kuulid on soovitatavad üle 30-aastastele naistele ja kõigile naistele, kes on sünnitanud. Luna Beads Mini kuulid on ideaalsed alla 30-aastastele naistele, kes ei ole veel sünnitanud. Luna Beads mini kuulid leiad meie kodulehelt.


Tupelihaste treenimine annab tihedamad, intensiivsemad ja pikaajalisemad orgasmid. Tugevad vaagnapõhjalihased annavad naisele suurema kontrolli ja tundlikkuse seksi ajal. Ka mees tunneb treeningu tulemust ja oskab seda hinnata, kui voodis oma lihastega mängides teda üllatad. Treeningkuulid on asendamatud peale lapse sündi, kui vaagnapõhjalihased on vaja viia kiiresti õigesse vormi.
Suurus

Classic 35mm52,90 €
   Pin it