LELO INA 2, ROHELINE

PILDI LÄHEMALT VAATAMISEKS LIIGUTA KURSORIT PILDIL

LELO INA 2, ROHELINE

Laos

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

LELO INA 2


Jänes kogu elu
Naistele, kes ihkavad täiesti uut orgasmilise õndsuse olekut, pakub INA ™ 2 seksuaalse rahulduse püha graali: sensuaalset orgasmi.


-Ainult hetked orgasmini  saavutamiseks
-Kaks võimsat vibreerivat mootorit 
-INA 2 ™ pakub kombineeritud kliitori ja G-punkti orgasmi tänu vibrakehas olevatele mootoritele ja kliitori stimulaatorile
-100% rohkem jõudu 100% rohkem rõõmu


INA 2 ™ on üks võimsamaid ja järeleandlikumaid küüliku stiili vibratsioone maailmas. Hoides INA ™ 2 tagurpidi, saate soojendusena kasutada kliitori vastu välise või sisemise käe otsa, uurides erinevaid mustreid ja intensiivsust. Mida INA ™ 2 kõige paremini teeb.

 Võite INA ™ 2 abil tõugata või käepidet allapoole kallutada, et avaldada otsest survet G-punktile, nautides samal ajal väiksema osa samaaegset vibratsiooni kliitori vastu.
 Veel rohkem võimalusi nautimiseks. INA ™ 2 saab kasutada ka päraku nautimiseks; avasta ja naudi. LELO INA on naisele, kes tahab kõike. Sile ja läikiv kahe funktsiooniga vibraator, mis mõjutab sinu kõige erogeensemaid tsoone. Tema eeliseks on maksimaalne intensiivsus minimaalse vaevaga ja seda tänu oma kehale suunatud disaini tõttu. Ina kaheksa erineva stimulatsiooni programmi peidavad endas ka saladust; vibraatoril on kaks iseseisvat mootorit, mis paiknevad strateegilistes kohtades. Ina „Circular Mode“ võimaldab ühes sensuaalses kohas intensiivsust tõsta ning samal ajal teises kohas vibratsiooni vähendada. Nauding kandub ühest kohast teise vaheldumisi, mis pakub uskumatut naudingut ning enneolematut rahuldust.Materjalid: kehasõbralik PC-ABS / PP silikoon
Viimistlus: matt
Suurus: 200 x 62 x 33 mm
Kaal: 130g
Patareid: Li-Ion 500 mAh 3.7 V
Laadimine: 2 h 5.0 V 500 mA
Kasutusaeg: kuni 4 tundi
Standby režiimis: kuni 90 päeva
Sagedus: 120 Hz
Maksimaalne hääletugevus: < 50dB
Juhtimine: 8 programmi


Nii nagu kõik LELO kaubad, on ka VIBRAATOR Ina disainitud selleks, et pakkuda sulle naudinguid ja meelehead igas olukorras. Valmistatud FDA poolt heaks kiidetud ftalaadivabast PC-ABS silikoonist. Ina vibreerib peaaegu hääletult kuni neli tundi peale ainult 2-tunnist laadimist. Kiirust ja tugevust saab vibraatoril asuvate nupukestega kergesti kontrollida. Et tagada diskreetne transportimine ühest kohast teise saab neid funktsioone ka lukustada. Ina on pakitud elegantsesse kinkekarpi, kaasas on ka luksuslik satiinist kotike lelu hoidmiseks, kasutamisõpetus ja 1 aastane garantii. 


169,00 €
   

   Pin it