Kontakt

Erootikapood - Teeme elu paremaks! 
Kiire - Soodne - Usaldusväärne Sekspood - AAA Krediidreitinguga

edukas eesti ettevõte

Tere tulemast meeldivatele ostudele. Oleme Sekspood, kes edastab tellimused väga kiiresti, 

märkamatult ja eelkõige usaldusväärselt kuni koduukseni. Kuller korjab pakid kaasa iga tööpäev kell 13 meie kesklaost ja pakid saate kätte juba samal päeval..  Vaata siit 

//uus.smartpost.ee/ariklient/pakkide-saatmine-arikliendile/lisateenused#smartexpress-–-kättetoimetamine-samal-päeval
Maaletoojana hoiame hinnad alati soodsad. Kaubavalikus on üle 8000 erineva toote mis kõik on meil laos kohe olemas.
Kauba saadame teele tähelepanu äratamata ja erineva saatjanimega, et saaksid rahumeeli tellida. 
Oled soojalt oodatud tutvuma meie suure ulatusliku kaubavalikuga.

Lühidalt öeldes: oleme lihtsalt käsitletav ja täisteenust pakkuv Sekspood!

KIIRED TARNED JUBA SAMAL PÄEVAL!
TELLI HOMMIKUL  - NAUDI ÕHTUL!
ÜLE 50 € TELLIMUSED ILMA POSTIKULUTA


Klõpsa saamaks lisateavet tasuta saatmiskulude kohta.

TELLIMUSINFO: 6616988 (E-L 10-20)

EROOTIKAPOOD - KOHT TURVALISTEKS OSTUDEKS

 

RELIKA OÜ
Vana narva mnt 20b
MAARDU 74114
E-L 10-21  tel. 66 16 988

 

Võta meiega ühendust

* Nõutud väljad

KKK

 

1. Kui kiiresti jõuab pakk kohale peale tellimuse sooritamist?

Harjumaal 1-2 päeva pärast tellimust, kui tellimus on esitatud tööpäevadel E-R ja raha on üle kantud. Kaugemale aga võib päev-paar kauem minna. Laupäeval ja pühapäeval sooritatud tellimused saadetakse välja alles esmaspäeval. Palun varuda kannatust ja lugeda esmalt läbi needsamad küsimused ja vastused, seejärel alles võtta ühendust e-maili teel.

UUS TEENUS: Pakk kätte samal päeval ,telli enne kella 12.00 ja saate paki kätte juba sama päeva jooksul 59 erinevasse automaati üle Eesti.

Vataa siit: //uus.smartpost.ee/ariklient/pakkide-saatmine-arikliendile/lisateenused#smartexpress-–-kättetoimetamine-samal-päeval


Lisainfo:

Smartpost

Post24 

 

2. Kas minu poolt tellitud kaup on laos olemas?

Kaup on olemas, kui toote juures asuval rohelisel taustal asetseb kiri “Laos”. Kaup on aga otsas, siis kui toote juures asuval punasel taustal asetseb kiri “Laost otsas”.

 

3. Kuidas tellitud toote kätte saan?

Toote saate kätte vastavalt valitud kohale toimetamise viisi alusel. Intella Smartpost, Post24 või Tavapost valides. Smartposti või siis Post24 valides, sisestate teile sobiva pakiautomaadi asukoha ning kui pakk kohal, saadetakse teie mobiiltelefoni uksekood, mis avab ukse kus on teie pakk. Seega palun kontrollida enne tellimuse sooritamist oma kontaktandmed, erilise tähtsusega on mobiiltelefoninumber. Tavapostiga tellides saadetakse teie pakk lähimasse postkontorisse, ning edaspidi võetakse teiega ühendust kirja teel.

 

4. Kuidas saada tasuta kingitus?

Tasuta kingituse saamiseks peab teie ostu summa ületama vähemalt 45€. Seejärel kui ostukorv on ületanud 45€ piiri, siis valida tasuta kingitus esilehelt vajutades “TUTVU SIIN TASUTA KINGITUSTEGA” või ostukorvist “VALI KINGITUS” ja lisada valitud toode ostukorvi. Ostukorvis tõuseb vastavalt valitud toote summa allahindlusega. Kingitused on kolmes erinevas suurusjärgus.

 

5. Kas minu tellimus on sooritatud?

Esmalt vaadatakse kas tellija on raha ära maksnud, seejärel tegeletakse tellimusega edasi. Jah, raha tuleb ennem üle kanda, kui pakki koostama hakkame. Seega palun kontrollige, kas teie kontolt on raha üle kantud meie kontole.

 

6. Kas e-poest tellitud tootega saab kaasa ka garantii?

Garantii kehtib vaid “Lelo” toodetel.

 

7. Kas toodet saab tagastada?

Saab küll, kui toode on koheselt pärast pakendist avamist katkine või rikkis ning ei täida lubatud funksioone. Kui soovite toodet tagastada siis võtta ühendust e-maili teel.

 

8. Kas ma pean registreerima kasutajaks, et tellimust esitada?

Ei pea. Tooteid saate tellida nii külalisena kui registreeritud kliendina. Kui aga soovite ka edaspidi meie e-poest tellida, siis soovitame luua oma konto. Tellimuse vormistamine on lihtsam ja kiirem tänu eeltäidetud aadressiväljadele.